Hakkımızda


Hakkımızda

Samsun Elektrik Taahhüt Hizmetleri - Kartal Elektrik sektöründe uzun süreden beri edinmiş olduğu engin tecrübe ve bilgisiyle, bu konuda uzmanlaşmış kadrosuyla günümüz teknolojisini yakından takip ederek, sektördeki saygın ve belirgin yerini almıştır.

Samsun Elektrik Hizmetleri - Kartal Elektrikiş güvenliği ve sağlığını her şeyin önünde tutarak tüm çalışanlar ve müşterilere güvenli çalışma ortamında sıra dışı ve etkili çözümler, ürünler ve hizmetler sunmayı amaçlıyoruz.

Samsun Elektrik Hizmetleri - Kartal ElektrikFirma olarak, gelecek hedeflerimizi, kaliteden asla ödün vermeden , dürüst ve ilkeli hizmet anlayışıyla belirlemek prensibine bağlı kalarak, elektrik taahhüt hizmetleri, Alçak gerilim, yüksek gerilim, enerji nakil hatları, proje taahhüt hizmetleri vermektedir.

 

Misyonumuz

Kartal Vinç Proje Nak. İnş. Elektrik Taahhüt Tic. Ltd. Şti. olarak İş Güvenliği ve Sağlığını her şeyin önünde tutarak tüm çalışanlar ve müşterilere güvenli çalışma ortamında sıra dışı ve etkili çözümler, ürünler ve hizmetler sunmayı amaçlıyoruz. Gelecek hedeflerimizi, kaliteden asla ödün vermeden, dürüst ve ilkeli hizmet anlayışıyla belirlemek prensibine bağlı kalarak, sektördeki konumumuzu korumak ve daha ileriye götürmek, en önemli amaçlarımız içerisindedir. Bu doğrultuda, özverili ve iddialı çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürmekteyiz. 'Refereanslarımız müşterilerimizdir' ilkesinin özünden hareketle, müşteri portföyümüzün kapsamını süratle genişletmekteyiz. Müşterilerimizden almış olduğumuz bu enerji, bizleri daha çok azimlendirmekte ve çalışmalarımızı ileriye götürmektedir.

Vizyonumuz

 Kartal Vinç Proje Nak. İnş. Elektrik Taahhüt Tic. Ltd. Şti. olarak  elektrik ve vinç kiralama sektörlerinde Türkiye çapında söz sahibi firma olmayı amaçlamaktadır. Kalitesinden ödün vermeden iş hacmini arttırmayı hedeflemektedir.

Değerler

  • Önce insan
  • Tecrübe
  • Yenilikçilik
  • Sürdürülebilirlik
  • Dürüstlük
  • Güvenirlilik

Tarihçe

2006 yılında Yılmaz Elektrik adı ile kuruldu.

2013 yılında kurumsal kimlik yenilendi

Kalite Sertifikalarımız

ISO 9001:2015  Kalite Yönetim Sistemi

OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

 

Personel

Müdendis: 1

Usta: 2 (EKAT belge sahibi)

Operatör: 18 (SRC 4 belgeli vinç operatörü)

Muhasebe: 1 (UDY belge sahibi)

İdari Personel:2

İşçi: 30